DOPRAVNÍ PODNIK MĚSTA ČESKÉ BUDĚJOVICE, a.s.
PŘIJME UCHAZEČE NA PRACOVNÍ POZICI:

UČITEL/KA AUTOŠKOLY NA BRIGÁDU

Co nabízíme?

  • zázemí silné a stabilní společnosti
  • práce v příjemném a motivujícím pracovním prostředí

Co potřebujeme od Vás?

  • Střední odborné vzdělání s maturitní zkouškou
  • Profesní osvědčení pro výuku a výcvik v rozsahu skupin B – D (plný rozsah, tj. výuka teorie a praktický výcvik v řízení vozidla)
  • Praxe na pozici učitele autoškoly podmínkou
  • Organizační schopnosti, flexibilita
  • Odolnost vůči stresu
  • Znalost práce na PC

Co Vás čeká v nové práci?

  • Teoretická výuka a praktický výcvik v autoškole (osobní vozidla a autobusy)
  • Účast na zkouškách pro získání řidičského oprávnění
  • Jednání s příslušnými úřady
  • Vedení související administrativní agendy
  • Zácviky a vstupní školení řidičů MHD

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, můžete se přihlásit na níže uvedené kontakty:

Dopravní podnik města České Budějovice a.s.
Novohradská 738/40
370 01 České Budějovice
tel.: 387 719 106 (105)
e-mail: personalni@dpmcb.cz

CHCETE SE STÁT SOUČÁSTÍ NAŠEHO TÝMU?