Papír už vás netáhne, navíc se vám kvůli zřízení předplatní jízdenky nechce cestovat na zákaznické centrum? Úplně vám rozumíme! Vytvořte si průkazku online, ať už jste kdekoliv a cestujte třeba jen s mobilem.

Průkazka v aplikaci

(tedy Časová předplatní jízdenka aplikace DPMCB)

 Jak zřídit průkazku v aplikaci DPMCB?

  • Stačí si do chytrého telefonu stáhnout aplikaci DPMCB: pro systém Android ji najdete na Google Play, pro iOS na AppStore.
  • Podle videonávodů, které najdete v Nápovědě v aplikaci, hravě zvládnete vytvořit novou průkazku i nakupovat k ní kupóny.
  • Naplno funkce aplikace využijete s připojením k internetu – průkazka se vám zobrazí v plné podobě, při kontrole ji tak stačí revizorovi ukázat. S internetem ji navíc využijete i ve vozech dopravců IDS JK v městské zóně 100+101.
  • Průkazku v aplikaci můžete používat také offline! Pokud nejste připojeni k internetu, zobrazí se vám místo ní QR kód. Ten při kontrole nechte revizora načíst do jeho mobilního telefonu. S pomocí QR kódu revizorská appka kontrolorovi zobrazí potřebné údaje o vaší průkazce.
  • Ať už s internetem nebo bez, při kontrole revizorem nemusíte telefon vůbec dávat z ruky.

Pozor, do aplikace nelze nahrát současnou tištěnou průkazku. Ideální řešení je používat Vaši stávající tištěnou průkazku, dokud máte platný kupón, a poté si zřídit zdarma novou průkazku v aplikaci.

 

 

PŘÍSTUP DO UŽIVATELSKÉHO ÚČTU APLIKACE DPMCB

 

 

 

 

 

Podívejte se na video, ve kterém aplikaci představujeme: