DOPRAVNÍ PODNIK MĚSTA ČESKÉ BUDĚJOVICE, a.s.
PŘIJME UCHAZEČE NA PRACOVNÍ POZICI:

UČITEL/KA AUTOŠKOLY

Proč pracovat u nás?

Staráme se o vás…

  • Výplata chodí pravidelně a včas (a k tomu navíc pololetní odměny)
  • Přispíváme 1 100 Kč na penzijní připojištění
  • „Na stravenky nevracíme“ s PLUXEE (PLUXEE KARTA GASTRO) kartou už nikdy neuslyšíte
…i o vaši rodinu
  • Dáváme týden dovolené nad rámec zákona (5 týdnů celkem)
  • 10 000 Kč na sport, zdraví, dovolenou či kulturu prostřednictvím PLUXEE KARTY FLEXI nebo navíc k penzijnímu připojištění
  • Celoroční jízdné budete mít za zlomek ceny - vy i členové vaší domácnosti za 100 Kč na osobu
A něco navíc? Jasně, třeba:
  • Na vozovně máme vlastní fitko!
  • Finančně odměňujeme dárce krve
  • Za výhodné ceny si můžete půjčit mechanismy a nářadí – nemáme jich málo :-)
  • Slavíme Vaše výročí ve firmě i jubilejní narozeniny

 Co potřebujeme od Vás?

  • Střední odborné vzdělání s maturitní zkouškou
  • Profesní osvědčení pro výuku a výcvik v rozsahu skupin B – D (plný rozsah, tj. výuka teorie a praktický výcvik v řízení vozidla)
  • Praxe na pozici učitele autoškoly podmínkou
  • Organizační schopnosti, flexibilita
  • Odolnost vůči stresu
  • Znalost práce na PC

 Co Vás čeká v nové práci?

  • Teoretická výuka a praktický výcvik v autoškole (osobní vozidla a autobusy)
  • Účast na zkouškách pro získání řidičského oprávnění
  • Jednání s příslušnými úřady
  • Vedení související administrativní agendy
  • Zácviky a vstupní školení řidičů MHD

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, můžete se přihlásit na níže uvedené kontakty:

Dopravní podnik města České Budějovice a.s.
Novohradská 738/40
370 01 České Budějovice
tel.: 387 719 106 (105)
e-mail: personalni@dpmcb.cz

CHCETE SE STÁT SOUČÁSTÍ NAŠEHO TÝMU?