DOPRAVNÍ PODNIK MĚSTA ČESKÉ BUDĚJOVICE, a.s.
PŘIJME UCHAZEČE NA PRACOVNÍ POZICI:

AUTOTRONIK OSOBNÍCH AUTOMOBILŮ

NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 100 000 Kč. Možnost zajištění služebního bytu.

Proč pracovat u nás?

Staráme se o vás…

  • Výplata chodí pravidelně a včas (a k tomu navíc pololetní odměny)
  • Přispíváme 1 100 Kč na penzijní připojištění
  • „Na stravenky nevracíme“ s PLUXEE (PLUXEE KARTA GASTRO) kartou už nikdy neuslyšíte
  • Náborový příspěvek 100 000 Kč
  • Zajistíme pro vás služební byt
…i o vaši rodinu
  • Dáváme týden dovolené nad rámec zákona (5 týdnů celkem)
  • 10 000 Kč na sport, zdraví, dovolenou či kulturu prostřednictvím PLUXEE KARTY FLEXI nebo navíc k penzijnímu připojištění
  • Celoroční jízdné budete mít za zlomek ceny - vy i členové vaší domácnosti za 100 Kč na osobu
A něco navíc? Jasně, třeba:
  • Na vozovně máme vlastní fitko!
  • Finančně odměňujeme dárce krve
  • Za výhodné ceny si můžete půjčit mechanismy a nářadí – nemáme jich málo :-)
  • Slavíme Vaše výročí ve firmě i jubilejní narozeniny

 Co potřebujeme od Vás?

  • Vyučení v oboru AUTOTRONIK
  • Řidičské oprávnění sk. B, C, D výhodou (možnost podnikové autoškoly)
  • Schopnost samostatné práce
  • Spolehlivost a zodpovědnost
  • Práce v jednosměnném provozu
  • Nástup možný ihned

 Co Vás čeká v nové práci?

  • Identifikace závad jednotlivých agregátů a prvků silničních motorových vozidel s použitím diagnostických měřicích přístrojů
  • Demontáž, montáž a seřizování elektrických a elektronických systémů silničních motorových vozidel
  • Oprava elektroagregátů a prvků silničních motorových vozidel
  • Zhotovování jednoduchých strojních součástí nebo jejich renovace, zhotovování elektronických obvodů
  • Korigování programu řídících jednotek na základě vyhodnocení získaných parametrů silničního motorového vozidla
  • Provádění aktualizace software a nastavení konfigurace řídících jednotek silničních motorových vozidel
  • Provádění demontáže a montáže vysokonapěťové elektroinstalace u elektrických a hybridních motorových vozidel
  • Provádění údržby, opravy a výměny vysokonapěťových elektrických součástí elektrických a hybridních motorových vozidel
  • Pracovní činnosti na osobních vozidlech, dodávkových vozidlech

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, můžete se přihlásit na níže uvedené kontakty:

Dopravní podnik města České Budějovice a.s.
Novohradská 738/40
370 01 České Budějovice
tel.: 387 719 106 (105)
e-mail: personalni@dpmcb.cz

CHCETE SE STÁT SOUČÁSTÍ NAŠEHO TÝMU?