Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

03.05.2019

V letošním roce oslaví městská hromadná doprava v našem městě 110. výročí od svého vzniku a Dopravní podnik města České Budějovice, a.s., jako organizátor oslav, připravil pro fanoušky v unikátních industriálních prostorách autobusového depa koncert dvou výrazných českých kapel.

V pátek 21. 6. 2019 se v 17.30 hodin otevřou brány areálu dopravního podniku v Novohradské ulici, kde v rámci akce Punk in depo 2019 vystoupí legendární kapela Visací zámek spolu s Vypsanou fixou, jako předskokani zahrají P.B.J.P. Mimo hudebních lahůdek čekají na návštěvníky i tradiční stánky s občerstvením.

Lístky na tuto akci můžete zakoupit na www.cbsystem.cz, v obvyklých předprodejích Městského rezervačního systému a také v předprodejních kancelářích dopravního podniku.                                   

Do 23. 5. 2019 za lístek zaplatíte pouze výročních 110 Kč, po tomto datu bude cena v předprodeji 220 Kč, na místě pak 330 Kč.

Další informace vám budeme přinášet na webu dopravního podniku nebo facebooku.

 


Vrchol oslav 110 let MHD nabídne hudební akce Punk in depo 2019