Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

07.08.2018

Řidiči parkující v krajském městě mohou od tohoto týdne využít další možnost, jak ze svého mobilního zařízení zaplatit parkovné bez návštěvy platebního automatu.

Na hlavní stránce portálu www.parkovanicb.cz naleznou odkaz na VPH, neboli Virtuální parkovací hodiny, pomocí kterých lze uhradit parkovné ve všech parkovacích zónách Českých Budějovic.

Podmínkou je jen zadat příslušné údaje, tedy RZ vozidla, e-mail a telefonní číslo, vybrat lokalitu a zadat údaje své on line platební karty pro úhradu příslušné částky. Vlastnictví tohoto typu karty je také jedinou podmínkou, kterou nový systém vyžaduje.

Další výhodou je navíc skutečnost, že parkovací lístek je vždy zaslán na zvolenou mailovou adresu a i daňový doklad lze získat elektronicky. Odpadá tedy starost a zbytečná administrativní zátěž těm, kteří si opomněli tento doklad vytisknout.  

Na závěr ještě jedna skvělá zpráva pro řidiče. Pokud se vám vaše schůzka, rande či jiné jednání protáhne, parkovné si můžete prodloužit opět ve VPH a nemusíte nikam spěchat.


Virtuální parkovací hodiny – pohodlná platba parkovného