Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

27.09.2021

Dopravní koordinátor jihočeského kraje JIKORD nově mezi uznávané doklady zařadil i online předplatní jízdenky v aplikaci DPMCB. Spoji dalších dopravců zapojených do Integrovaného dopravního systému Jihočeského kraje se tak sveze ještě více zákazníků Dopravního podniku města České Budějovice. Ti dosud s dalšími dopravci mohli v zóně 100+101 kopírující rozsah českobudějovické MHD cestovat pouze s tištěnými předplatnými jízdenkami.

 

Na přepážky zákaznického centra DPMCB tak už nemusíte, ani když máte v plánu jezdit například z Včelné do Českých Budějovic vlakem. Předplatní jízdenku na MHD si zajistíte odkudkoli přímo v mobilní aplikaci DPMCB dostupné pro chytré telefony s operačním systémem Android i iOS. Po založení průkazky s vaším jménem a fotografií vyčkejte na schválení, následně k ní vyberte časový kupón a uhraďte online platební kartou. Proškoleným zaměstnancům dopravců IDS JK pak stačí při kontrole předložit platnou předplatní jízdenku, kterou v aplikaci najdete pod záložkou Průkazka. Spoji IDS JK mohou samozřejmě cestovat i dosavadní uživatelé online průkazky v aplikaci DPMCB.

 

Informace o Integrovaném dopravním systému včetně přehledu zón a zapojených dopravců najdete na www.idsjk.cz.

 

Kontakt pro média:

Mgr. Barbora Smudková, tisková mluvčí DPMCB
e-mail: smudkova.b@dpmcb.cz