23.08.2023

Do DOC Mercury se od čtvrtka 24. srpna vrací předprodejní kancelář Dopravního podniku města České Budějovice, a.s. V nových prostorách přístupných zvenku budovy obchodního centra opět nabídne služby zákazníkům, kteří upřednostňují osobní návštěvu.

Předprodejní kancelář byla během letních měsíců v rámci DOC Mercury přestěhována, přístupná je nově z Žižkovy třídy, a to od pondělí do pátku v době od 7:00 do 18:30.

Zákazníkům bude k dispozici pro zřízení tištěných časových předplatních jízdenek a nákup jednotlivých tištěných jízdenek na MHD. Ty je možné pořídit také elektronicky. Předplatní i jednotlivé jízdenky zprostředkovává spolu s dalšími funkcemi aplikace DPMCB, jednotlivé jízdenky lze nejsnáze zakoupit přímo ve vozech MHD bezkontaktní platební kartou.

Kontaktní místo bude znovu sloužit také pro osobní správu dlouhodobých parkovacích oprávnění. I tu mohou klienti provádět online na stránkách www.parkovanicb.cz. V nové předprodejní kanceláři DPMCB budou opět k zakoupení i jízdenky pro Integrovaný dopravní systém Jihočeského kraje.

 

 

 

Vstup do nové předprodejní kanceláře DPMCB z Žižkovy třídy (boční strana DOC Mercury)

 

 

Vstup do nové předprodejní kanceláře DPMCB z Žižkovy třídy (boční strana DOC Mercury)

 

 

 

Interiér nové předprodejní kanceláře DPMCB.