Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

14.09.2016

Dopravní podnik města České Budějovice, a.s. připravil ve spolupráci s kluby HC ČB a SK Dynamo pro věrné fanoušky akci, která má za cíl nejen zvýšit zájem o sport v našem městě, ale také umožnit milovníkům této zábavy pohodlnější dopravu na vybrané zápasy.

Fanoušci, jedoucí městskou dopravou na hokejovou WSM Ligu či na Fotbalovou národní ligu v sezóně 2016/2017, se mohou vždy jednu hodinu před a jednu hodinu po utkání prokázat místo platného jízdního dokladu zakoupenou permanentkou.

„Dopravní podnik je tradičním partnerem českobudějovického sportu a velice si váží všech fanoušků, kteří podporují své kluby přímo na stadiónech“, zdůvodnil tento krok ředitel a místopředseda představenstva společnosti Slavoj Dolejš.   

Pokud by se všichni „permanentkáři“ vydali na utkání vozy městského dopravce, pak by se jednalo o velikou masu lidí. Vždyť k dnešnímu dni hokejový klub hlásí již 4000 vydaných permanentek, fotbalisté okolo 1100 kusů.

„Aktivita dopravního podniku je dalším střípkem do mozaiky podpory sportu v našem městě“, sdělil primátor města Jiří Svoboda.

Vyzkoušet si toto opatření již mohli fotbaloví příznivci při třech domácích vítězstvích, dnes mohou poprvé v této sezóně jet zdarma také fanoušci Motoru.