Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

20.07.2018

Dopravní podnik města České Budějovice, a.s. připravil ve spolupráci s SK Dynamo České Budějovice pro věrné fanoušky znovu akci, která má za cíl nejen zvýšit zájem o sport v našem městě, ale také umožnit milovníkům této zábavy pohodlnější dopravu na vybrané zápasy.

České Budějovice, 20. 7. 2018 - Fandové Dynama, jedoucí městskou dopravou na zápasy Fotbalové národní ligy v sezóně 2018/2019, se mohou vždy jednu a půl hodiny před a jednu a půl hodiny po utkání prokázat místo platného jízdního dokladu zakoupenou permanentkou.

„Dopravní podnik je tradičním partnerem českobudějovických fotbalistů a velice si váží každého fanouška, který podporuje náš klub přímo na stadiónu“, zdůvodnil tento krok ředitel a místopředseda představenstva společnosti Slavoj Dolejš.  

Pokud by se všichni držitelé celoročních karet vydali na utkání vozy MHD, pak by se jednalo o docela velkou skupinu lidí. K dnešnímu dni fotbalisté evidují okolo 1000 kusů vydaných permanentek.

„Aktivita dopravního podniku jako městského dopravce je dalším střípkem do mozaiky podpory sportu v našem městě“, sdělil primátor města Jiří Svoboda.

Vyzkoušet si toto dopravní opatření mohou fotbaloví příznivci již tuto neděli 22. 7. 2018, kdy Dynamo hraje první mistrovské utkání od 17.00 hodin proti FK Fotbal Třinec.

 

TZ - Fanoušci mohou opět využít MHD zdarma


Fanoušci mohou opět využít MHD zdarma