Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

20.09.2016

Překvapila vás výluka městské dopravy, byla přesunuta vaše oblíbená zastávka, změnila se trasa vašeho oblíbeného spoje nebo si nepamatujete konec platnosti kupónu. Pokud nechcete, aby vás podobné skutečnosti ještě někdy překvapily, pak se zaregistrujte na webu dopravního podniku a můžete mít aktuální informace vždy k dispozici.

Dopravní podnik města České Budějovice, a.s. nabízí na těchto stránkách cestujícím možnost rozesílky pravidelných informací formou newsletteru a SMS. Stačí se přihlásit k odběru informací v dolní levé části webových stránek, zadat číslo svého telefonu či e-mail, a důležité informace k vám budou pravidelně proudit.

„Tuto možnost využívá již více než 1500 registrovaných zájemců a číslo stále narůstá“, informoval ředitel a místopředseda představenstva Slavoj Dolejš.

Městský dopravce rozesílá zprávy zdarma. Dozvíte se např. o aktuálních změnách v dopravě, v jízdních řádech, o plánovaných promo akcích DPMČB či vás systém upozorní na konec platnosti předplaceného kupónu.

„Je to další ze vstřícných kroků dopravního podniku našeho města směrem k cestujícím v městské hromadné dopravě“, uvedl náměstek primátora pro dopravu František Konečný.