Zapojte se do Velikonoční soutěže DPMCB a ozdobte velikonoční kraslici s tematikou městské hromadné dopravy!

Obrázek můžete vytvořit na vajíčku klasickém, umělém, ale klidně si ho i vystřihnout z papíru. Každý výtvor bude odměněn! "Dopravácké" vajíčko nám nemusíte zasílat fyzicky, stačí jeho fotografie. Tu nám zašlete některým z těchto způsobů:

  • Na Facebooku nahrajte vaši fotografii do komentářů pod soutěžním příspěvkem nebo nám ji zašlete do soukromé zprávy.
  • Na Instagramu nám zašlete fotku do osobní zprávy (Direct)

Vaše výtvory nám zasílejte do pondělní půlnoci 5. 4. 2021 (včetně).

 

Předání cen proběhne pouze osobní formou, a to v informační kanceláři DPMCB v OC Mercury od čtvrtka 8. 4. 2021. Pro vyzvednutí nahlaste jméno, pod kterým jste nám váš výtvor zasílali. Pro autora nejoriginálnějšího vajíčka bude připravena speciální odměna.

 

Využití fotografií a GDPR:

Vyhlašující organizace, Dopravní podnik města České Budějovice, si vyhrazuje právo s přihlášenými fotografiemi volně, časově neomezeně a bezplatně disponovat, včetně využití pro publikační a jiné účely ve sdělovacích prostředcích, vystavování apod. a upravovat jejich obsah, např. umístěním loga DPMCB na ně. Každý soutěžící bere na vědomí, že zasláním fotografie do soutěže projevuje souhlas s těmito podmínkami a dále souhlas se zveřejněním svého jména a příjmení společně s užitou fotografií.

Svou účastí v soutěži soutěžící uděluje ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů DPMCB souhlas se zpracováním svých osobních údajů, a to pouze v souvislosti s touto fotosoutěží. Vaše jméno (a pvěk použijeme případně jen v rámci propagačních účelů, pokud to výslovně nezakážete, a za účelem předání cen.

Pokud je vám méně než 15 let, požádejte, prosím, o souhlas s účastí v naší soutěži své rodiče a připojte ke svému příspěvku prohlášení, že jste tak učinili.Velikonoční soutěž 2021