V roce 2020 jsme na linky 5 a 11 vyslali čtveřici milých hostesek, abyste si přes ně mohli vzkázat láskyplné pozdravy. Jak to dopadlo?

Posílám lásku celému světu, a to nejen na Valentýna“ nebo „Mé srdce bije pro mou polovičku“ – i takové vzkazy cestující posílali v pátek 14. 2. 2020 na Valentýna. Dopravní podnik města České Budějovice v letošním roce pozměnil koncept posílání zamilovaných valentýnek – namísto romantických plakátů v interiérech vozů si mohli cestující vymyslet vzkaz přímo na trase linky 5 a linky 11.

Vzkazy mohli cestující psát na stíratelnou tabulku - za každou láskyplnou zprávu a fotografii si vysloužili také drobný dárek. Dárky jsme získali hned od pěti partnerů: barevné tulipány od květinového ateliéru Rozálie, vstupenky na výstavu orchidejí od Jihočeského muzea v Českých Budějovicích, voňavé pralinky do koupele ve tvaru srdcí od Spa4Relax, poukázky na křupavou pizzu z ohně od Pizza Point na Palackého náměstí a v neposlední řadě růžové odrazky ve tvaru komet od Hvězdárny a planetária v Českých Budějovicích.

Všem partnerům ještě jednou děkujeme za spolupráci.

Všem cestujícím zase za krásné vzkazy, z nichž některé směřovali také pro naše řidiče.

Vážíme si toho a těšíme se na příští rok!

 Valentýnská jízda 2020