Zaplavte s námi MHD láskou!

V únoru kytici z lásky natrháte jen těžko, v MHD ale pro sebe i své milované najdete rovnou přáníčka. Dopravní podnik města České Budějovice, a.s. opět zaplní pětici vozů srdíčky se vzkazy.

 

Nasedněte 12. až 14. února do valentýnských vozů Dopravního podniku a vyznejte s námi lásku originálním způsobem. Valentýnská srdíčka totiž letos můžete svými vzkazy plnit i vy, a to ať už chcete vyznat lásku, potěšit blízké nebo nechat dalším cestujícím nebo našim kolegům milý vzkaz. Stačí, když nám text na vaše přáníčko zašlete do pondělí 31. ledna zprávou na Facebooku nebo e-mailem na marketing@dpmcb.cz. O to, aby to vašemu vzkazu ve valentýnském voze slušelo, se už postaráme my.

 

Stovky srdíček nebudou v MHD jen na okrasu, Dopravní podnik cestující vyzývá, aby si je i odnášeli a dělali s nimi radost dál. Nemusí přitom sbírat jen vzkazy adresované přímo jim, ve vozech naleznou i spoustu srdíček s láskyplnými texty či vzkazy od zaměstnanců DP, které si mohou nechat na památku nebo je darovat svým blízkým. „Pouze chceme cestující požádat, aby mysleli i na ostatní a nesbírali si srdíčka ve velkém. Stejně tak upozorňujeme, že do vozů budou ze zaslaných umístěny jen ty vzkazy, které budou v souznění se záměrem akce a bez vulgarit,“ dodává Barbora Smudková, mluvčí DPMCB.

 

Konkrétní nasazení valentýnských vozů na linky MHD DPMCB upřesní před akcí. Pokud nechcete, aby vám informace o akci unikly, sledujte nás na Facebooku nebo našem webu www.dpmcb.czValentýn 2022