Vážení cestující,

s lítostí oznamujeme, že tento rok nelze uskutečnit již tradiční „Halloweenskou jízdu“, a to z důvodu současných opatření a nařízení Vlády ČR v souvislosti s Covid-19. Abychom v této nelehké době přišli i na jiné myšlenky, rozhodli jsme se místo toho zrealizovat „HALLOWEENSKOU SOUTĚŽ“, která může být zábavnou kreativní výzvou nejen pro malé ratolesti, ale i dospělé.

Soutěž je určena pro všechny věkové kategorie, které budou rozděleny do 3 skupin. Mimo hlavní výhry oblíbeného fitness náramku Fitbit, čeká na výherce plno dalších zajímavých cen.

Ptáte se: „Jak je možné se do soutěže zapojit?“, seznamte se s pokyny a pravidly soutěže níže.

 

POKYNY A PRAVIDLA

 1. Dej „To se mi líbí“ Facebookové stránce Dopravního podniku města České Budějovice, a.s.
 2. Nakresli logo DPMCB.
 3. Vyfoť se s vytvořeným logem v Halloweenské masce.
 4. Sdílej fotografii na svém profilu a označ nás (Dopravní podnik města České Budějovice, a.s.) ve svém příspěvku na Facebooku.
 5. Pošli soutěžní fotografii do Facebookové zprávy DMPCB nebo na email: marketing@dpmcb.cz

 

PODROBNOSTI SOUTĚŽE

Věkové kategorie:

 • 0 – 7 let
 • 8 – 16 let
 • 17 + let

 Možnost účasti soutěže prodlužujeme do 15.11.2020

 • Vyhlášení vítězů bude 
  • výsledky budou zveřejněny na facebookové stránce Dopravního podniku města České Budějovice, a.s. a na našem webu do konce listopadu 2020. Výherci (1., 2. a 3. místo) z každé kategorie budou vybráni naším marketingovým týmem, které poté kontaktujeme prostřednictvím soukromé zprávy na FB.
 •   Způsob předání cen
  • předání cen výhercům se uskuteční osobně v sídle Dopravního podniku města České Budějovice, a.s. na Novohradské 40, České Budějovice 370 01, či zasláním poštou dle vývoje situace v souvislosti s Covid-19


Halloweenská soutěž 2020