Dostupnost
Skladem
Naše cena s DPH
279 KČ
Cena bez DPH

279 Kč

Soubor dvaceti zcela jedinečných příběhů z prostředí budějovické emhády!

Linka 110 není souborem historických faktů (takovou knihu máme tady :) – i když i takových v ní pár najdete. Připravili jsme třeba časovou osu nejdůležitějších milníků a přidali pár unikátních historických fotek i s příběhy, které k nim neodmyslitelně patří. Právě příběhům, ze kterých je přece hromadná veřejná doprava utkaná, patří celá kniha: dvacet jedinečných povídek z prostředí Budějovic ukazuje emhádu z dvaceti různých úhlů pohledu. 

Na stránkách Linky 110 si můžete přečíst povídky od autorů Bellové, Berana, Bočka, Březiny, Cempírka, Csicsely, Flašky, Folnýho, Hakla, Kábrtové, Leitgeba, Mornštajnové, Padevěta, Palána, Soukupové, Stančíka, Štiftera, Tomana, Zábranského či Davida Jana Žáka, odehrávající se v prostředí městské hromadné dopravy. Každá povídka je doprovázena originální ilustrací, o které se postarali autoři Krištůfek, Michalík, Puhač, Rejl, Stuchlíková,Taja Spassk.

A mimochodem, znáte průpovídku „Nesuď knihu podle obalu?“ :-) Tak u té naší doporučujeme věnovat pozornost i přebalu a deskám.

Přejeme vám krásné čtení!

 

 Pozor, pokud chcete knihu zaslat poštou, nezapomeňte k ceně připočíst poštovné a balné ve výši 80 Kč.

MÁM ZÁJEM

Vytvořením a odesláním poptávky souhlasíte s obchodními podmínkami.

 

Informace ke všem druhům reklamy Vám rádi poskytneme na:

 

Dopravní podnik města České Budějovice, a.s.
Novohradská 738/40
370 01 České Budějovice

 

oddělení marketingu a PR
tel.: +420 387 719 121
e-mail: reklama@dpmcb.cz
www.dpmcb.cz