Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Z důvodu rekonstrukce vodovodu a kanalizace v ulici A. Trägera v úseku mezi ulicemi V. Rabase a Školní dojde k následujícím opatřením v provozu MHD:

 

I. Etapa: 29. 7. 2017 – 1. 8. 2017 (od zahájení do ukončení provozu)

Úplná uzavírka ulice A. Trägera v prostoru křižovatky s ulicí Školní

  • Linky 4 a 6 budou obousměrně odkloněny v úseku mezi zastávkami „Suchomelská“ – „Kněžské Dvory-točna“ ulicemi K. Světlé, Pražská a Nemanická. Pro linky 4 a 6 tak budou dočasně zrušeny zastávky „Motor Jikov“ a „Kněžské Dvory - škola“. Zastávka „Kněžské Dvory - točna“ ve směru do centra bude sloučena s výstupní zastávkou. Linky 4 a 6 budou obsluhovat náhradní zastávky na objízdné trase „Budvar“ (pouze ve směru z centra), „U Severní zastávky“, „Hřbitov“, „Okružní - rozcestí“ (pouze ve směru do centra) a „Nemanická“.
  • Linka 18 – bude odkloněna obousměrně v úseku mezi zastávkami „Suchomelská“ – „Okružní-Mane“ ulicemi K. Světlé a Pražská. Pro linku 18 tak budou dočasně zrušeny zastávky „Motor Jikov“, „Kněžské Dvory-škola“, „Kněžské Dvory-točna“ (směr centrum) a „Nemanická“. Linka 18 bude obsluhovat náhradní zastávky na objízdné trase „Budvar“ (pouze ve směru z centra), „U Severní zastávky“, „Hřbitov“, a „Okružní - rozcestí“ (pouze ve směru do centra).
  • Schéma dopravně-inženýrského opatření - I. etapa

 

II. Etapa: 2. 8. 2017 – 15. 12. 2017 (od zahájení do ukončení provozu)

Úplná uzavírka ulice A. Trägera v úseku Školní – V. Rabase

  • Linky 4, 6 a 18 budou obousměrně odkloněny v úseku mezi zastávkami „Kněžské Dvory-točna - Motor Jikov“ ulicemi H. Kvapilové a Tyršův Sad. Zastávka „Kněžské Dvory-škola“ bude pro oba směry dočasně přesunuta poblíž křižovatky ulic A. Trägera a M. Millauera. Zastávka „Motor Jikov“ bude ve směru do centra přesunuta cca o 60 m vpřed ve směru jízdy. Ve směru z centra o cca 90 m zpět proti směru jízdy.
  • Schéma dopravně-inženýrského opatření - II. etapa

 

Děkujeme cestujícím za pochopení a omlouváme se za případné komplikace.


Odklon linek 4, 6 a 18 z důvodu uzavírky ulice A. Trägera