Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

19.02.2020

Valentýn se ve vozech MHD nesl v duchu zamilovaných vzkazů

České Budějovice – Dopravní podnik města České Budějovice letos oslavil Valentýna netradičním způsobem a po několika letech obměnil podobu oslav svátku, který si v prostorách MHD najde své místo každý rok. Cestujícím umožnil poslat láskyplný vzkaz svým blízkým, přátelům či rodinám pomocí tabule a fotogalerie na sociálních sítích.

Zpestření cesty čekalo 14. 02. 2020 na všechny cestující na trase linek číslo 5 a 11. Těm, kteří se v čase mezi 9:00 – 17:00 ve vybraných vozech MHD pohybovali, ozvláštnila den čtveřice hostesek vybízejících k zaslání láskyplného vzkazu. Odměnou pro cestující byl nejen dobrý pocit, ale i drobný dárek, které cestujícím věnovali budějovičtí partneři akce – Jihočeské muzeum v Českých Budějovicích (vstupenky na Tradiční výstavu orchidejí, kaktusů, bromélií, sukulentů, jiných exotických rostlin a hmyzu včetně poradny pro pěstitele), Spa4relax (voňavé pralinky do koupele), květinový ateliér Rozálie (čerstvé řezané tulipány), Pizza Point (poukázky na pizzu pečenou na ohni) a Hvězdárna a planetárium České Budějovice (odrazky ve tvaru komet).

Díky cestujícím vznikla fotogalerie 37 portrétů se vzkazy pro partnery a partnerky, rodinu, ale i poděkování pro naše řidiče.

I my děkujeme všem, kteří se zapojili.

 

 

 

Kontakt

Tisková mluvčí DPMCB

Mgr. Barbora Bláhová

blahova.b@dpmcb.cz


Valentýnské jízdy Dopravního podniku města České Budějovice