Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

29.01.2018

Oslavy dne svatého Valentýna doplní Dopravní podnik města České Budějovice, a.s. již třetím rokem neobvyklou akcí. Všichni zájemci si mohou nechat zveřejnit ve vozech MHD svůj zamilovaný valentýnský vzkaz, který bude od pondělí 12. února do čtvrtka 15. února 2018 umístěn v rámečcích v některém z trolejbusů jezdících na páteřních linkách 2, 3, 5 a 9.

Své "Valentýnky" stačí zaslat na e-mailovou adresu info@dpmcb.cz nebo na facebook dopravního podniku, v předmětu uvést heslo „Valentýn“, a pracovníci dopravního podniku se už postarají o jejich vytištění a umístění do trolejbusů. Kdo chce napsat vzkaz ručně, může jej předat v Informační kanceláři dopravního podniku v přízemí Dopravně obchodního centra Mercury. Vaše vyznání je potřeba doručit osobně či elektronicky nejpozději do 7. února 2018.

Akci bude navíc provázet také soutěž. Všechny "Valentýnky" budou umístěny na facebookovou stránku dopravního podniku a ty, které získají nejvíc „lajků“, obdrží atraktivní ceny v podobě romantické večeře pro dva v Restauraci Pegast či v Kozlovně U zelené ratolesti. Třetí vzkaz v pořadí pak získá vinný set skládající se z karafy a dvou sklenek.

Netradiční valentýnská služba je pro všechny zájemce zdarma. Dopravní podnik zveřejní vzkazy až do naplnění kapacity a vyhrazuje si právo odmítnout vulgární či hanlivé texty.


Pošlete svůj valentýnský vzkaz trolejbusem