Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

25.01.2019

Oslavy dne svatého Valentýna doplní Dopravní podnik města České Budějovice, a.s. jako již tradičně populární akcí. Všichni zájemci si mohou nechat zveřejnit ve vozech MHD své „Valentýnky“, které budou od pondělí 11. února do soboty 16. února 2019 umístěny v reklamních rámečcích.

Své vzkazy stačí zaslat na e-mailovou adresu info@dpmcb.cz nebo přes facebook DPMČB, v předmětu uvést heslo „Valentýn“, a pracovníci dopravního podniku se už postarají o jejich vytištění a umístění do vybraných autobusů a trolejbusů. Kdo chce napsat vzkaz ručně, může jej předat v Informační kanceláři dopravního podniku v přízemí OC Mercury. Všechny sdělení je potřeba doručit osobně či elektronicky nejpozději do 6. února 2019.

„Těm, kteří slaví svátek zamilovaných, nabízíme originální způsob vyznání lásky a věříme, že potěšeni budou jak autoři vzkazů, tak i ostatní cestující,“ vysvětluje cíl projektu ředitel dopravního podniku Slavoj Dolejš.

Následně budou všechny „Valentýnky“ umístěny na facebook dopravního podniku. Autoři romantických vyznání, která obdrží nejvíce „lajků“, se mohou těšit na romantické ceny.

Vítězové získají např. romantickou masáž pro dva od společnosti Thajské masáže Ban Thai nebo nevšední zážitek návštěvy Adrenalin parku v Hluboké nad Vltavou.

Tato valentýnská služba je pro všechny zájemce zdarma. Dopravní podnik zveřejní vzkazy až do naplnění kapacity a vyhrazuje si právo odmítnout vulgární či hanlivé texty.

TZ - Nechte své zamilované vzkazy jezdit v MHD


Nechte své zamilované vzkazy jezdit v MHD