Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

24.05.2016

Nadšení a radost provázelo návštěvníky Dne otevřených dveří Dopravního podniku města České Budějovice, kterých přišlo v prosluněnou sobotu na obě vozovny okolo čtyři a půl tisíce.

A protože nás velice zajímá názor veřejnosti na naši práci, zeptali jsme se, jak se vám u nás líbilo. Zde je pár postřehů.

„Moji dva kluci jsou doslova unešení z autobusů, protože ty tak často nevidí. Pěkná byla také cesta okružním historickým autobusem. Také je fajn, že je tady spousta atrakcí pro děti, “ řekla Zdena Nováková z Českých Budějovic.

„Pro děti je to tady fakt skvělé. Hodně se nám líbily staré autobusy a také ukázka policejních vozů,“ potvrdila českobudějovická Veronika Montasi. Ta je rovněž přesvědčena, že takové akce mohou přispět k propagaci městské dopravy.

„Určitě ano, tak například děti si prohlédnou autobusy, zevnitř, mohou si sednout za volant, zkusit, jaké je to řídit, líbí se jim to a i to je může vést k tomu, že budou jezdit MHD místo auty,“ míní. František Novák přijel až z Horní Plané a Den otevřených dveří navštívil s dcerou, která se provdala do Českých Budějovic, a vnoučaty. „Dětem se tady líbí všechny ty atrakce, co tady jsou, u policistů, u hasičů, záchranných složek, skákací hrady a další. A také samozřejmě vystavené autobusy, zvláště ty historické. Akorát je škoda, že se u nich nedá jít dovnitř, ale jinak je to tady vynikající,“ řekl.


Návštěvníci Dne otevřených dveří odcházeli spokojeni