Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

19.01.2018

Dopravní podnik se stal partnerem XXVIII. Mezinárodního pivního festivalu, který proběhne ve dnech 12. až 17. února 2018 v Českých Budějovicích a na který vás srdečně zveme.

Veřejná část festivalu poskytne od 14. do 17. února 2018 v prostorech kulturního domu GERBERA Budvar aréna možnost pivovarům nabídnout a prezentovat svou produkci všem návštěvníkům, hostům a odborníkům.

Příjemné prostředí, připravený doprovodný kulturní program, velká nabídka kvalitních, neznámých a zajímavých piv, pochutin a specialit, toť nabídka, kterou by si neměl nechat ujít žádný gurmán.

Významnou a nedílnou součástí Mezinárodního pivního festivalu je prestižní degustační klání o ocenění Zlatá pivní pečeť, které je nejprestižnější pivovarskou cenou v České republice. Soutěže se zúčastnilo v roce 2017 222 pivovarů z 18 zemí celého světa v 31 kategoriích. Soutěžilo 1007 různých druhů piv. Tradiční součástí festivalu byli i dvě soutěžní kategorie pro výrobce minerálních vod o titul Zlatý český pramen 2017.

Expertní degustace se uskuteční za účasti odborníků v oblasti pivovarnictví, potravinářství, certifikace kvality. Objektivita a regulérnost průběhu odborných soutěží bude garantována mezinárodními certifikačními autoritami Bureau Veritas, TÜV SÜD Czech, 3EC International a Státní zemědělskou a potravinářskou inspekcí. Degustace proběhnou od pondělí 12. února do pátku 16. února 2018 v Hotelu Malý pivovar v Českých Budějovicích.


Na pivko vás dovezeme naší limuzínou