Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

13.09.2018

Mimo doprovodný program připravil dopravní podnik pro letošní Den otevřených dveří také přehlídku svého vozového parku a další techniky, která nabídne zájemců exkurs nejen do historie, ale také představí nejnovější kousky ve vozovém parku městského dopravce.

Z historie MHD budou k vidění v autobusové sekci Škoda 706 RTO a Karosa B732, mezi trolejbusy jistě zaujme ŠKODA 9TrHT a ŠKODA 15Tr ev. č. 01, doplněné o vlek JELCZ PO-1E. Novinky ve vozovém parku pak reprezentují Solaris 12 a 18 CNG či parciální trolejbus Škoda 27 Tr, ale vystaveno bude mnohem více techniky.

Uvidíme se již příští sobotu 22. 9. 2018, začínáme v 10.00 hodin. Zároveň připomínáme, že z důvodu konání akce Národní den železnice 2018, kdy bude uzavřena pro automobily Novohradská ulice, se k nám dostanete buď běžnou linkou č. 11, nebo speciálními vozy, které dopravní podnik vypravuje ze zastávky u OC Mercury v Nádržní ulici.

Těšíme se na vás!


Historie i současnost MHD bude vidění na letošním DOD