Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

20.11.2019

Dopravní podnik města Českých Budějovic letos ocenil hned 6 halloweenských kostýmů.

20.11. 2019, České Budějovice – Dopravní podnik města České Budějovice, a. s., ve čtvrtek 31.10. 2019 vypravil do ulic Českých Budějovic speciální halloweenský vůz, který je od roku 2014 neodmyslitelnou součástí portfolia akcí, jež se těší velkému zájmu veřejnosti a každoročně přilákají mnoho účastníků nejen z řad dětí.

Tato tradice je velmi populární především díky halloweensky upravenému vozu. Letos za něj Dopravní podnik města České Budějovice, a. s., vděčí studentům Střední odborné školy Husova 9, oboru aranžér, kteří věnovali obrovské úsilí tomu, aby nejen interiér, ale i exteriér vozu přeměnili v téměř hororový kolos, a tak stejně jako loni předvedli prvotřídní práci. Dalšími lákadly jsou strašidla, která po čas jízdy dělají cestujícím společnost a odměňují je drobnými dárky nebo i skutečnost, že jízdy probíhají každoročně zdarma. Letos zažily svoji premiéru nová hororová hlášení, která strašidelnou atmosféru jízdy umocnily ještě o něco více.

Jako každý rok i letos mohli účastníci jízdy soutěžit o nejpovedenější masku. Do soutěže se zapojilo hned 68 dětí a dopravní podnik města Českých Budějovic z nich letos vybral hned 6 nejlepších. 1. výhru v podobě tabletu si odnesl kostým s č. 21 pro bravurně odvedenou práci maskéra. Výherci moc gratulujeme a těšíme se na další ročník 2020.


Halloweenská jízda roku 2019 zná své vítěze!