Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

17.04.2020

Dopravní podnik města České Budějovice dne 14. 4. 2020 na Facebooku spustil svůj první edukační seriál. Ten má za úkol cestující seznámit s obsahem Tarifu i Smluvních přepravních podmínek. Prostřednictvím krátkých textů se čtenáři mohou zorientovat v jízdném, pravidlech dopravy, ale i ve svých právech na slevu.

„Tento seriál je ideálním způsobem, jak cestujícím v jednoduché lidské a zábavné podobě zprostředkovat veškeré důležité informace, o kterých třeba doposud ani nevěděli,“ uvádí ředitel a předseda představenstva Ing. Slavoj Dolejš.

Jedná se o sérii krátkých textů doprovázených ilustračními fotografiemi, které jsou a budou postupně uveřejňovány na facebookových stránkách Dopravního podniku města České Budějovice a následně umísťovány na webové stránky dopravce pod záložku „Přepravní podmínky“.

Dopravní podnik tento počin vnímá jako strategický, oboustranně výhodný krok, kdy uživatele MHD vzdělává vstřícným a srozumitelným způsobem a zároveň skrze to předchází problémům spojeným s porušováním předpisů zmíněných dokumentů.

Do budoucna Dopravní podnik města České Budějovice plánuje tento formát využít pro představení života uvnitř firmy, jednotlivých pracovních pozic i konkrétních zaměstnanců.

 

Kontakt: tisková mluvčí DPMCB, Barbora Bláhová (blahova.b@dpmcb.cz)


DPMCB představuje svůj první seriál!