Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

13.10.2020

V návaznosti na již doposud přijatá opatření, a vzhledem k mimořádné situaci, bylo ve spolupráci se statutárním městem České Budějovice rozhodnuto o přechodu městské hromadné dopravy v Českých Budějovicích na prázdninové jízdní řády, a to od čtvrtka 15. 10. 2020. Dané rozhodnutí vyplývá z dění okolo koronaviru, které vedlo k uzavření škol a dalších institucí.
Toto opatření umožní efektivněji zajistit hygienu a dezinfekci jednotlivých vozů MHD a zároveň je v souladu s očekávanou sníženou poptávkou po přepravě z důvodu uzavření škol a zákazu hromadných akcí.
Vzhledem k této situaci Dopravní podnik města České Budějovice vyzývá cestující, aby během čtvrtka 15. 10. 2020 využívali jízdní řády, které jsou ve formě PDF k nalezení na našich stránkách a zároveň cestující prosí o strpení, než se přechod na prázdninové jízdní řády projeví ve vyhledávačích spojů.

Děkujeme cestujícím za pochopení a omlouváme se za případné komplikace.


Českobudějovická MHD se bude od čtvrtka 15. 10. 2020 řídit prázdninovými jízdními řády