Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

17.05.2019

I v letošním roce jsme se domluvili s organizátory největší studentské akce v našem městě a vypravíme ve čtvrtek 23. 5. 2019 tradiční Majálesovou MHD. Jedná se o speciální trolejbus, ve kterém se rozhodně nikdo nebude nudit! Bude jezdit okolo historického centra Českých Budějovic a bude šířit dobrou náladu a skvělou hudbu. Stačí jen nastoupit!

15:00 Mariánské náměstí - Youthfull indiscretion

 Instrumentální pop-punkové duo. Dvojice mladých a nerozvážných kámošů. Jejich slovy: „Dva kluci ze streetu, co propadli bigbeatu.“

16:30 Mariánské náměstí - Sorry Holka

 Tříčlenná indie-rocková kapela z Teplic. Jejich muzika obsahuje kořeny grunge, indie a punku. Aktivně na hudební scéně jsou od roku 2015. Jsou charakterističtí především zkreslenou melodickou kytarou a silnými texty.

17:45 Mariánské náměstí - Prášek proti Blbosti

 Mladá punková kapela z Hluboké nad Vltavou. V roce 2017 vydali svoje první CD s názvem „Neslyšíš“. Na budějovické scéně jsou PPB známí především svými vtipnými texty a častými změnami rytmů.

Jízdní řád naleznete v přiloženém souboru.


Centrem města bude opět projíždět Majálesová linka MHD.