DOPRAVNÍ PODNIK MĚSTA ČESKÉ BUDĚJOVICE, a.s.
PŘIJME UCHAZEČE NA PRACOVNÍ POZICI:

Referent/ka personálního oddělení

Máte zkušenosti s personalistikou a v péči o zaměstnance či získávání nových kolegů vidíte důležité poslání? V Dopravním podniku nyní hledáme přesně takovou posilu, která rozšíří tým našeho personálního oddělení.

Proč pracovat u nás?

Staráme se o vás…

  • přispíváme 1100 Kč na penzijní připojištění
  • přispíváme na stravování na kartu SODEXO
  • zázemí silné a stabilní společnosti
  • výplata chodí pravidelně a včas (a k tomu navíc 13. a 14. plat)
…i o vaši rodinu
  • 5 týdnů dovolené
  • 4000 Kč na sport, zdraví, dovolenou či kulturu prostřednictvím Sodexo Flexi Pass Card nebo navíc k penzijnímu připojištění
  • roční jízdné za 200 Kč na osobu pro vás a za 300 Kč pro vaši rodinu
A něco navíc? Jasně, třeba:
  • Na vozovně máme vlastní fitko!
  • Měsíčně proplácíme masáž
  • Finančně odměňujeme dárce krve
  • Za výhodné ceny si můžete půjčit mechanismy a nářadí – nemáme jich málo :-)
  • Slavíme Vaše výročí ve firmě i jubilejní narozeniny

 Co potřebujeme od Vás?

  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • zkušenost na obdobné pozici, orientaci ve firemní personalistice
  • znalost zákoníku práce a souvisejících právních předpisů
  • velmi dobrou znalost MS Office
  • dobré vyjadřovací schopnosti v písemném projevu
  • příjemné vystupování a pozitivní a aktivní styl komunikace
  • samostatný a pečlivý styl práce a smysl pro týmovou práci
  • zodpovědnost a loajální přístup k práci
  • psychickou odolnost

 Co Vás čeká v nové práci?

  • zpracování personální agendy spojené s pracovněprávními vztahy
  • každodenní personální operativa
  • péče o zaměstnance
  • administrativa a příprava výběrových řízení
  • vedení přijímacích pohovorů
  • spolupráce se mzdovým oddělením

 Zájemci se mohou písemně přihlásit do 23. 1. 2021.

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, můžete se přihlásit na níže uvedené kontakty:

Dopravní podnik města České Budějovice a.s.
Novohradská 738/40
370 01 České Budějovice
tel.: 387 719 106 (105)

CHCETE SE STÁT SOUČÁSTÍ NAŠEHO TÝMU?