DOPRAVNÍ PODNIK MĚSTA ČESKÉ BUDĚJOVICE, a.s.
PŘIJME UCHAZEČE NA PRACOVNÍ POZICI:

Pracovník/pracovnice předprodeje (brigádně)

Jste komunikativní, nebojíte se administrativy a hledáte občasné uplatnění? Právě hledáme někoho, kdo nám na našich předprodejních místech vypomůže třeba v době dovolených nebo pracovních neschopností.

 Co od Vás potřebujeme?

  • ukončenou SŠ
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • příjemné vystupování a proklientský přístup
  • čistý trestní rejstřík
  • časovou flexibilitu

 Co Vám nabízíme?

  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • příjemný pracovní kolektiv i prostředí

 Co Vás čeká v nové práci?

  • prodej jízdenek a předplatních kupónů
  • poskytování informací cestujícím
  • registrace vozů do systému rezidenčního a abonentského parkování

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, můžete se přihlásit na níže uvedené kontakty:

Dopravní podnik města České Budějovice a.s.
Novohradská 738/40
370 01 České Budějovice
tel.: 387 719 106 (105)

CHCETE SE STÁT SOUČÁSTÍ NAŠEHO TÝMU?