Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Od soboty 16. 6. 2018 dojde k jednosměrné uzavírce ulice L. B. Schneidera v úseku mezi ulicemi Boženy Němcové a Generála Svobody. Důvodem je provádění stavebních úprav křižovatky ulic Boženy Němcové a L. B. Schneidera.

V rámci této uzavírky dojde od soboty 16. 6. 2018 od 4:00 hod. k následujícím opatřením v provozu MHD:

  • Spoje linek 2 a 15 budou ve směru z centra (od Polikliniky Jih) jednosměrně odkloněny ulicemi Lidická třída a Papírenská. V opačném směru do centra (k Poliklinice Jih) budou spoje linek 2 a 15 vedeny po své standardní trase ulicemi Boženy Němcové a L. B. Schneidera přes zastávky Papírenská a U Nemocnice.
  • Pro linky 2 a 15 budou v ulici Boženy Němcové dočasně zrušeny zastávky U Nemocnice a Papírenská ve směru z centra. Jako náhradní bude v uvedeném směru sloužit zastávka Nemocnice na Lidické třídě.

Linka 13 bude po dobu stavby vedena ve své standardní trase beze změny. Průjezd ulicí Boženy Němcové zůstane zachován v obou směrech.

Předpokládaná doba trvání tohoto opatření je do konce července 2018.

Děkujeme cestujícím za pochopení a omlouváme se za případné komplikace.


Uzavírka ulice L. B. Schneidera - odklon linek 2 a 15