Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

AKTUALIZACE:

Dle dohody se zhotovitelem stavby bude ve středu 23. 8. 2017 cca od 20 hodin probíhat odstraňování dočasného dopravního značení pro uzavírku křižovatky Husova x Strakonická s tím, že v souladu s plánovaným harmonogramem a z důvodu srozumitelnosti pro cestující veřejnost budou dotčené linky MHD jezdit až do středečních 23:59 hod. po stávajících objízdných trasách. Od čtvrtka 24. 8. 2017 od 0:00 hod. bude opatření ukončeno a linky 5, 8, 9, 14, 15, 18 a 59 již budou vedeny po svých standardních trasách.


Od soboty 12. 8. 2017 do středy 23. 8. 2017 dojde z důvodu výstavby nové okružní křižovatky k úplné uzavírce křižovatky ulic Husova a Strakonická. V provozu MHD proto budou v uvedeném termínu zavedena následující opatření:

  • Zastávky U Výměníku a Otavská (obousměrně) budou dočasně zrušeny bez náhrady.
  • Provoz trolejbusových linek 5, 8, 9 a 59 bude zajištěn náhradní autobusovou dopravou.
  • Linky 5, 8 a 18 budou vedeny obousměrným odklonem ulicí J. Boreckého. Zastávka „Vltava – střed“ (směr Pražská tř.) bude pro tyto linky dočasně přesunuta do ulice J. Boreckého před křižovatku se Strakonickou ulicí.
  • Linka 9 bude vedena obousměrným odklonem ulicemi Strakonická, sil. I/20, Husova, místní komunikace u obchodní zóny v Českém Vrbném, Otavská, Husova, Krčínova a zpět.
  • Linky 14 a 15 budou vedeny obousměrným odklonem ulicemi J. Boreckého, Na Dlouhé louce, sil. I/20, místní komunikace u obchodní zóny v Českém Vrbném, Otavská, Husova, Krčínova a zpět.
  • Linka 59 bude po dobu trvání tohoto opatření ukončena v zastávce Vltava – střed.

V rámci tohoto opatření budou na výše uvedených linkách platit výlukové jízdní řády .

Děkujeme cestujícím za pochopení a omlouváme se za případné komplikace.